Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 25 évesen késő mesterképzésnek...

25 évesen késő mesterképzésnek nekifogni? Ez így időpocsékolás?

Figyelt kérdés

Az egyetem után egy évet kihagytam, majd nekifogtam egy mesterképzésnek. Az első év mindjárt letelt de nekem nagyon nem tetszik, egyszerűen undorodom már amikor projekteket kell készítsek. Egy év alatt kb két tantárgy tetszett és tudom rájuk mondani, hogy hasznosak voltak, tanultam belőlük valamit. A többi töltelék tantárgy mint egy mesét vizsgára megtanultam de azzal annyi...felejthetem is el őket.

Szeretnék átmenni egy másik egyetemre/szakra de akkor mondhatni, hogy elvesztegettem 2 évet. Azonban ha itt maradok akkor is időpocsékolásnak tűnik, de kapok egy diplomát. Nem tudom mit tegyek...nagyon határozatlan vagyok.


2015. máj. 17. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 25 évesen a BSc-t kezdtem. Hogy értelmetlen volt-e, az majd kiderül :D De egyelőre nem bántam meg, szóval részemről csak bátorítani tudlak.
2015. máj. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
58%
Ne haragudj, egy diplomás embertől elvárható, hogy tisztában legyen azzal, milyen képzések vannak... pláne, ha épp készül elvégezni egyet.
2015. máj. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!