Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem bírok tovább középiskolába...

Nem bírok tovább középiskolába járni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hónapok óta kínszendvedés középiskolába bejárni, de nagyon nehezen kibírtam eddig, viszont ezt nem tudom tovább csinálni. Egész jóban vagyok mindenkivel az osztályban, de maga az épület gondolatától is rosszul leszek. Egy teljesen más világ mint itthon vagy a munkahelyemen (diákmunka), az a régi kommunista épület a sok swag ecsetfejűvel, meg ribivel borzasztó. Pedig szeretnék tanulni, az idegen nyelvek is érdekelnek. Elkeseredésemben írtam erre az oldalra, mit tehetnék, legszívesebben itt hagynák mindent.

2015. máj. 18. 00:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj át másikba!
2015. máj. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem vennének át, de tudtommal mindenhol hasonló a helyzet. Nem szeretnék bejárni, a magántanulói kérelemre az igazgató azt mondta elutasítaná.
2015. máj. 18. 01:07
 3/6 anonim válasza:
Hagyd ott és irány a kubik
2015. máj. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kubik?
2015. máj. 18. 01:23
 5/6 anonim válasza:

Mégis erre milyen választ vársz?? Én is végig csinálltam nem vagyok sokkal idősebb, de ha már most ez van akkor mi lesz Veled késöbb, nem vagyok szerintem sokkal idősebb, de az én iskolámban is volt ilyesmi 32-en voltunk az osztályban abból összevissza 4 fiu:/


Ffi


Most a munkahelyemen nem a kis swag patkányokat meg pláza k**vákat kell elviselnem, hanem a hülyéket:/


Mély levegő mikor belépsz, tisztítsd ki az agyad, gondolj arra hogy 6-7 óra aztán mehetsz haza, vagy amerre akarsz. Kifele se vigyél semmit magaddal, mielött kilépsz a kapun állj meg egy pillanatra, hagyd ott az ottani gondokat, idegesítő dolgokat és kész!!


Ha megtanulod így kezelni a szükség szerű dolgokat, sokkal könnyèbbé teheted az életed!


Bocs az elöbbiért utolsó voltam

2015. máj. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, nincs sok választásom. Köszönöm a válaszod. :)
2015. máj. 18. 01:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!