Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ismerek egy embert, aki...

Ismerek egy embert, aki "beteg" ha írunk tz-t vagy fontosabb! Szerintetek ez szánalmas?

Figyelt kérdés
2015. máj. 19. 08:13
 1/4 anonim válasza:
Én baratnőm is ilyen, csak ő mindig "hàny". Erre szoktam azt mondani,hogy az ilyen emberek egész életükben hánynak.
2015. máj. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem is voltak ilyen osztálytársaim.

1. a tanárok se hülyék, ha valaki 4 év során mindig akkor hiányzik amikor dogát irat, csak feltűnik..

2. ezzel csak azt érik el hogy a többiek nem fogják őket annyira szeretni. mert azért ez elég patkányság

3. majd a valóéletben, iskola után esetleg egyetemen rájön, hogy ez nem fog menni így..

de persze, sokkal könnyebb mekizni amíg mások dogát írnak. aztán utána a kérdések ismeretében megírni majd a pótdogát...

én is lógtam a 12 év alatt doga miatt, de egy kezemen meg tudnám számolni hányszor..

de ez amúgy is csak hátrány, míg más már rég túl van a nehéz dogán, már készül a követekzőre. addig a lógós még midnig az előzővel szarakodik. én nem irigylem

2015. máj. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Kérlek, ez nem kérdés, hogy szánalmas.

Ui.: kredenc :D

2015. máj. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz :D kredenc-kegyenc
2015. máj. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!