Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, késő elkezdeni...

Mit gondoltok, késő elkezdeni MSc képzést 27 évesen?

Figyelt kérdés
Valószínűleg levelezőn.

2015. máj. 20. 09:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Van bennem bizonytalanság. A "korom" miatt is, mert ezt hamarabb szokta az átlag, illetve már csalódás az egyetemben. A BSc amit elvégeztem szerintem alapvetően nem rossz, de inkább úgy gondolok vissza rá, mint valami ismeretterjesztő szakra, ami differenciálja az embereket, akik nem tudják pontosan mi iránt érdeklődnek a szakmán belül. Meg hát nem volt szigorú egyáltalán. Sok minden érdekel, ezért gondoltam, tovább kéne fejlesztenem a tudásom, most már alaposabban megválasztott iskolával.
2015. máj. 20. 09:36
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Úgy beszélsz, mintha nagyszülő korban lennél. Dehogy, nem késő, főleg levelezőn, az külön jó dolog, ha lenne lehetőséged állást vállalni mellette. A korod miatt ne legyél elbizonytalanodva, sokan járnak 30 év körül MSc-re, de mondok jobbat, BA képzésre is.(Szaktársam BA-n egyidős veled.) Ha megtaláltad azt, ami érdekel a korod semmiképp se tartson vissza.
2015. máj. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

40 év felett sem késő.

Nem is értem a problémát, rengeteg ember tanul jóval idősebb korában is, mert rákényszerül, vagy mert szeretne.

2015. máj. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!