Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha megbukok érettségin akkor...

Ha megbukok érettségin akkor értesítenek?

Figyelt kérdés

Félek hogy nincs meg a kettes töriből és nemsokára be lehet menni megnézni az érettségi feladatlapot kijavítva. Előtte értesítenek ha esetleg megbuktam vagy akkor derül ki?

Volt aki bukott más tárgyból,de ők tudták már akkor mielőtt bementek volna megnézni az írásbelit.


2015. máj. 20. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Ott tudod meg, és azt is hogyan tovább.
2015. máj. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De akkor a többieknek miért szóltak mielőtt megnézték volna?
2015. máj. 20. 14:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Infók szivároghatnak ki. Besz a tanárral vagy ilyesmi.
2015. máj. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk meinden tanár megírta az eredményt mindenkinek... nyilván ő is érettségizett anno, tudja, milyen rossz várni.
2015. máj. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kicsit off:

A töri írásbelin mindenképpen el kell érni valamilyen minimum ponthatárt? Mert ugye lesz belőle szóbelid is, ha nem tévedek...

2015. máj. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oké megértettem szerintem. Írásbelin és szóbelin is minimum 12% kell. Vagyis akkor nem 25 pont kell a ketteshez írásbelin,hanem elég 12 is.
2015. máj. 20. 17:00
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
azért a javítókulcs alapján csak egyértelmű, nem?
2015. máj. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!