Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki 2 év múlva érettségizik...

Aki 2 év múlva érettségizik annak kell e választani 5. érettségi tantárgyat, és ha igen akkor annak muszáj természettudományos tantárgynak lennie vagy nem?

Figyelt kérdés
Mindenki mást mond, és egyáltalán nem vagyok képbe..

2015. máj. 22. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Itt gyiken is mást fognak mondani. :D Talán valami hitelesebb forrást kéne keresned pl. felvi.hu De egyre jobban szívatják a népet pl. napi tesi óra szóval nincs kizárva haver! :D
2015. máj. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A napi tesi órát azt helyeslem, az nagyon jó döntés volt, így is hazánk a legegészségtelenebb és legelhízottabb ország Európában!! [link]


Én 2010-ben érettségiztem és nekem akkor kötelező volt 5. tárgyként választani valamit. Filozófiát választottam.

Az, hogy 2 év múlva mi lesz, azt senki sem fogja most előreláthatólag megmondani, ha változik valami.

2015. máj. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nincs napirenden, csak mendemonda. Két év alatt nem lehet ilyet bevezetni.
2015. máj. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Igen, kell, ugyanúgy, mint most.

2. Nem, nem kell, ugyanúgy, mint most.

Az egyetlen különbség, hogy aki szakközépben érettségizik, annak kötelezően a szakmai tárgy lesz az ötödik, amit cinikusan továbbra is választottnak fognak hívni.

A felvi.hu-nak semmi köze ehhez a kérdéshez.


Aki mindenféléket mond, az nem ért hozzá. Van ez így.

2015. máj. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a hasznos válaszokat! :)
2015. máj. 23. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!