Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire igaz az, hogy aki...

Mennyire igaz az, hogy aki eljut az államvizsgáig, az már 99%-ban kezében tudhatja a diplomát?

Figyelt kérdés
Sok embertől hallottam, volt olyan tanárunk, aki szépen körbeírta, hogy nem ez lesz az a vizsga, amin az a cél, hogy mindenkit megbuktassanak, hanem inkább épp az, hogy befejezze végre az iskolát a hallgató.
2015. máj. 23. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Értelemszerűen, ha egy képzés több évig tart, akkor nem egy napon dől el minden. Ha valaki mégis megbukik államvizsgán, akkor inkább az a kérdés, hogy juthatott el odáig, nem pedig az, miért nem tanult az illető. Ettől függetlenül persze előfordul bukás.
2015. máj. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Nagyon igaz:-)


Mint az érettségi, de azért nagy hülyeségeket sehol sem szabad mondani...

2015. máj. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkább úgy mondanám, hogy ha az írásbeli záróvizsga megvan, akkor 99%. Ha valaki irtózatosan ultrahülye, akkor az írásbelin még el tud csúszni, de a szóbelin igyekeznek mindenkit átrugdosni, hogy szépen mutasson a statisztika a sok végzett hallgatóról.
2015. máj. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Már ahol van írásbeli része a záróvizsgának...
2015. máj. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kössz!
2015. máj. 24. 13:51
 6/8 A kérdező kommentje:

Tegnap voltam, nem volt probléma, csak a nagyon butákat húzták el, akiket még rá se tudtak vezetni.

Viszont azoktól, akik sikeres vizsgát tettek eléggé sajnálták a jó jegyeket, végig 5-ös hallgatók kaptak 3/4-est.

2015. máj. 28. 16:07
 7/8 anonim válasza:
Megcáfolnám az előttem szólókat: Egyetemfüggő. Nálunk pl állandóan a vizsgázók 80% bukik, mert ha mondasz véletlenül egy rossz szót is, kivágnak. Viccen kívül. Szomorú, mert a szakunk nagyon erős volt mindig is tanulás terén. 40 emberből én és még egy lány veszi át a diplomát.
2015. nov. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Megcáfolnám az előttem szólókat"


- Szerintem sehol nem írtam olyat, amit élesen szemben állna az általad írtakkal.

2015. nov. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!