Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki izgul még rajtam kívül a...

Ki izgul még rajtam kívül a kémia, biosz emelt írásbeli eredménye miatt, annyira hogy még a megoldókulcsba se mer belenézni és retteg június 2-től? :D

Figyelt kérdés
Írjátok meg azt is, hova jelentkeztetek és hány százalékra számítotok! :)

2015. máj. 24. 08:42
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Nincs időm rettegni, mert minden időmet felemészti a szóbelire való felkészülés.


70% kémia, 80% bioszra számítok. Gyógyszerészet, Debrecen.


Apropó, az emelt szóbeli tételek (nem témakörök!) évente mind megváltozik, vagy csak egy pár, úgy mint a közepeké? Vagyis érdemes e tavalyiakból készülni, vagy teljesen fölösleges, max gyakorlásnak jó?

2015. máj. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Szerintem felesleges tételek alapján készülni, mivel minden elméleti anyagot kérhetnek. Én éppen ezért az egészet átismétlem a könyvekből, talán nem érhet meglepetés.
2015. máj. 24. 10:43
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

SE - FOK

75% biológia

90% kémia

Ilyesmire számítok.

2015. máj. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Szeged, gytk. kémia 60, biosz 90. Én is izgulok, főleg a kémia miatt.
2015. máj. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

3-as válaszoló, neked valószínűleg nincs okod aggodalomra :)

Ez az idei kémia azért elég szívás volt, mondjuk eléggé izgultam, biztosan ez is rontott a teljesítményemen, tehát nem fogom csak a feladatsort összeállító személyekre, ha esetleg nem olyan eredmény születne, amivel elégedett lennék...Én már 70-90%-ig bármit el tudok képzelni, ami azért szomorú, mivel az utóbbi évek feladatsorait kitöltve 95-97%-ot értem el mindegyiken.

2015. máj. 24. 20:12
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Szeged, gyógyszerészet, kémiát a megoldókulcs alapján 60%-ra saccolom, a bioszt már tudom, hogy 70%.

Te hova jelentkeztél?

2015. máj. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Ja egyébként van értelme előző évi tételeket is megoldani. Persze csak miután már mindent megtanultál. Nekem van 35 mintatételem (A,B,C külön-külön). A C tételek gyakran ismétlődnek a kémia tanárom szerint.
2015. máj. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

7-es válaszoló, ezeket a tételeket hol lehet megszerezni? :)

Én fogorvosira jelentkeztem. Pécsre szeretnék menni, ahhoz szerencsére elég egy 45%-os kémiát produkálnom, de egyszerűen mégis izgulok, mert sokat várok magamtól.

2015. máj. 24. 22:38
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Itt van 25 tétel: [link]

A maradék 10 pedig ebben a könyveben van:

[link]

2015. máj. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Én a kormányhivatalon keresztül jelentkeztem, viszont azon a papíron, amit kaptam nincs rajta a megtekintés helyszíne, hanem azt írja, hogy az Oktatási Hivatal honlapján lehet erről érdeklődni május 20-tól kezdődően, de én erről nem találtam ott semmit. Nem tudom, hova kell mennem megtekintésre. Más is van így?
2015. máj. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!