Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Petrikbe szeretnék menni...

A Petrikbe szeretnék menni továbbtanulni, főleg a kéttannyelvű vegyész szakra.4,5-ös átlaggal mennyi az esély?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jövőre leszek 8-os, de kiszámoltam, és ha igyekszek, 4,5-ös átlagom lesz. Mekkora pontszámú felvételit írjak, hogy bekerülhessek a kéttannyelvű vegyész szakra? Szóbeli szerintem jól fog sikerülni, sok oklevelem van, ez is számít elvileg (ugye?).

Magyarből 40 vagy afölötti szerintem sikerülni fog.

Előre is köszönöm!



2015. máj. 25. 13:55
 1/7 A kérdező kommentje:
13L ha érdekel :)
2015. máj. 25. 13:55
 2/7 anonim ***** válasza:

Magyarből tényleg ennyire penge vagy?


Egyébként szerintem van rá esélyed, ha tényleg szorgalmasan tanulsz és szerzel jó jegyeket.

2015. máj. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Volt már olyan hogy az évfolyam legjobb dolgozatát én írtam. (nem dicsekszek) Helyesírásom az jó, nem szoktam átolvasni és úgy van benne 1-2 hiba. Ha felkészülök rá akkor szerintem menni fog.

8 első félévét próbálom kitűnőre megcsinálni, akkor 4,6-os átlagom is meglesz.

Remélem majd felvesznek, sokat stresszelek emiatt.

2015. máj. 25. 14:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Pont elég oda a 4,5-ös átlag :D

Kb. 60-70 körül jó lenne megírni, de az se baj, hogyha 60-nál 1-2 ponttal kevesebb (a lényeg: 50-55 alá ne menjen).

Oklevél sehol sem számít igazán, max. jó szemmel nézik.

2015. máj. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Felvételinél igyekszek, és szerintem van még remény :)

2015. máj. 25. 20:30
 6/7 anonim válasza:

Az félévi átlagom 4,6 volt a felvételit megírtam 60-70% ra ezzel kb.92 pontot kaptam.Ideiglenes rangsoron két tannyelvűn 51-es voltam de felvettek a 32be.


15f

2015. máj. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Még annyi hogy a szóbeli nem nyom sokat.
2015. máj. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!