Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire népszerűe...

Szerintetek mennyire népszerűek a magántanárok Pesten? Nyáron vagy év közben keresettebbek? Nem tanár is taníthat?

Figyelt kérdés
2015. máj. 27. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Főleg nyelvekből és matekból szokott igény lenni a magántanárokra, persze más tárgyból is előfordulhat, de az nem olyan népszerű. Évközben keresettebbek szerintem, mivel a legtöbben azért járnak magántanárhoz, hogy felzárkózzanak, vagy az iskolai oktatás kevés és fejlődni szeretnének, meg érettségire vagy nyelvvizsgára szükséges a felkészítés.


Elméletileg nincs akadálya annak, hogy nem tanárként taníts, viszont akkor is kell, hogy legyen valami, amit fel tudsz mutatni. Egy olyan személytől, aki pedagógiai szinten nincs képezve, nyilván az ember csak akkor tanul szívesen, ha biztos abban, hogy magát az anyagot nagyon tudja. Pl. nyelvek esetében érdemes nyelvszakosnak lenni, vagy anyanyelvinek, aki esetleg több évet töltött külföldön; más tárgyak esetén is csak az adott egyetemi szakon tanulók / végzettek szoktak korrepetálni, magántanárkodni.

2015. máj. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor ha pl én médiàból érettségiztem 5-ösre, de nincs belőle tovàbbi képesítésem, nem is nagyon taníthatom magànóràkon?
2015. máj. 27. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!