Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy hét nem bőven elég?

Egy hét nem bőven elég?

Figyelt kérdés
Technikum gyakorlati vizsgám lesz júni 11. én a gyakorlat pedig júni 18. án ez egy hét, osztálytársam zaklat hogy ő már tanulja és semmit nem ért és húzza az agyam, 20db vacak maximum 2 tétel van szerintem ha nekifeküdne az ember 2 nap alatt rendesen hibátlanul meg lehetne tanulni nem? Én meg mondom neki hogy majd az 1 hét alatt tanulom ő meg erre, miért veszed ennyire féllvállról. Pedig nem is nehéz tételek nincs bennük semi csak megtanulandó szöveg és alapból kb 3 tételt már tudok fejből és még van pár tétel amit csak át kellene ismételnem.

2015. máj. 28. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy hét több, mint elég.
2015. máj. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák, valakinek könnyebben megy, valakinek nehezebben.


Te szerencsés vagy, de ne felejtsd, többen válnak kiválóvá szorgalommal, mint tehetséggel :)

2015. máj. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igen csak 20db max 2 oldalas tételre azért 1 hónapot készülni, nincs értelme úgyis elfelejtei naponta igazán meg lehet mondjuk 8db oldalt tanulni úgy, hogy nincs az embernek semmi dolga és akkor 3 nap alatt megvan.
2015. máj. 28. 10:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek fog egyformán a feje. A barátod csak félt, örülj neki, hogy ilyen rendes barátod van. És annak is, hogy ilyen jól fog az agyad, de majd a vizsgán kiderül.
2015. máj. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!