Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen a rajz alkalmassági a...

Milyen a rajz alkalmassági a Debreceni Egyetem építészmérnöki szakán?

Figyelt kérdés
Nem találom a pontos követelményeket, elsősorban a BME-re készültem, valami hasonló lesz ez is? csak a tavalyi vizsga eredményeit találtam, ott úgy láttam, három feldat van. ezek miből állnak pontosan? A levélben azt írták, hogy A2-es lap is kell, az miért? lesz más feladat is? tapasztalatok? mennyire szigorúan pontoznak? esetleg ha tudtok még oldalt, ahol jobban utánanézhetek a dolgoknak, annak is örülnék :D előre is köszi :)

2015. máj. 28. 14:18
 1/3 A kérdező kommentje:

Építészmérnöki alapképzési szak

Az építészmérnöki alapképzési szakra jelentkezőknek rajz alkalmassági vizsgán is részt kell venniük. Az alkalmassági

vizsga időpontjáról a kar külön értesítést küld.

A rajz alkalmassági vizsga feladatai:

– szabadkézi rajzvázlat készítése beállított mértani testről,

– vetületeivel adott műszaki tárgy látszati képének megrajzolása,

– látszati kép alapján vetületi ábrák készítése,

– vizuális teszt.

ennyit találtam róla, az első gondolom egy tónusos rajz, a másodikat azt perspektivikusan vagy axonometrikusan kell vajon ábrázolni? és a vizuális teszt miből állhat? és vajon mennyi időnk lesz egy-egy feladatra? :D jaj milyen sok kérdés, és jaj milyen kevés idő! :D

2015. máj. 28. 14:27
 2/3 anonim ***** válasza:
Kösz
2017. szept. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mennyi pontot lehet elérni?
2017. szept. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!