Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2 hét alatt fel lehet készülni...

2 hét alatt fel lehet készülni államvizsgára (40 tétel)?

Figyelt kérdés
Sajnos iskola mellett főállásban dolgozom és napi 2-3 órát tudok csak tanulásra szentelni. Nagyjából 2 hetem maradt. Fel lehet rá készülni ennyi idő alatt? Úgy érzem amit eddig tanultam nem ért semmit,mert mindent elfelejtettem...

2015. máj. 28. 14:33
 1/3 anonim válasza:
79%

Fel lehet, de fel kell kötni a gatyát. Persze nem mindegy, hogy milyen suli, milyen képzés, első/másoddiploma, nappali vagy esti (ez utóbbival jóval elnézőbbek), milyenek a tételek, stb.


Próbáld meg a tételeket összefoglalni egy (gépelt) oldalban (többet úgysem fogsz előadni), és ezen belül emeld ki félkövérrel a kulcsszavakat, ~10 szó tételenként. Ha ezeket bevágod, akkor könnyebben fogsz emlékezni a teljes tételre. Meg így ha elviszed melóba, akkor ott is tudod nézni pl ebédszünetben. Meg ha abbahagyod, akkor ne mindig az elsőtől kezdd újra, mert akkor sose érsz a végére :)


Sz@r legyen a szerencséd (állítólag ez segít)!

2015. máj. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

40 tétel :D

Simán fel lehet, nyugi. Én június végén fogok, 85 tételből, TTK-s szak, szóval 1-1 tétel 10-11 oldalnál kezdődik és tömve van matekkal, fizikával, no meg, kémiával :)

Mellesleg, én is 8-16 ig dolgozom , este 6 után érek haza, főzök stbstb.. 9 előtt nem nagyon tudok nekiállni tanulni :)


Sok sikert neked! :)

2015. jún. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én hétfőn államvizsgázok, holnap kezdek tanulni és 25 tételem van. A tételsort már elolvastam, ott minden kérdésre eltudnék mondani már így is 10-12 mondatot. (gazdasági és vidékfejlesztési agrármérnöki szak)
2015. jún. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!