Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi megtekintés lefényké...

Érettségi megtekintés lefényképezése?

Figyelt kérdés
Nemsokára közeleg az írásbeli érettségik megtekintése. Nem tudom, mennyire hülye ez a kérdés, de tényleg nem tudom, hogy megtekintéskor le lehet-e fotózni a lapokat. :D Szerény logikám szerint "jogom van hozzá", bár ki tudja. Nos, ha valaki tudja, akkor ossza meg velem. :D

2015. máj. 30. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez lehetséges, nálunk fénymásolási lehetőséget is biztosítottak annak idején. (Bár azt nem tudom, mi értelme van.) Csak az eredetit nem viheted haza, mivel el kell rakni irattárba (talán 5 évig).
2015. máj. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1 évig kell irattátozni és utána 30 napod van arra, hogy kikérd. Ha a tulaj nem kéri, kuka...

Biztos lehet fotózni is, mert a fénymásolás is engedélyezett.

2015. máj. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Digitális másolat készíthető. Tehát lehet. Ha nem engedik, hivatkozz a 100/1997-es kormányrendeletre.
2015. máj. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennek az irattározáshoz meg az őrzéshez semmi köze,mivel az csak az eredményhirdetés után kezdődik, addig ezekkel a feladatlapokkal munka van. A fent említett rendelkezés kifejezetten megengedi a másolat készítését, ha a technikai lehetőségek adottak. Ha te viszel fényképezőgépet vagy telefont, akkor adottak.
2015. máj. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2015. máj. 31. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!