Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BME-n elsőévesként az "emelt"...

BME-n elsőévesként az "emelt" analízis mennyire öngyilkosság?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy a 0. ZH eredményei alapján (önkéntes alapon, az csak útmutatás) lehet választani magasabb szintű képzést. A kérdésem az lenne, hogy ez mennyire teljesíthető szerintetek? 90% feletti emelt érettségim van, és próbából már csináltam pár 0. ZH-t. Mind 60/55 körüliek lettek. Szóval viszonylag jó vagyok matekból, az analízis főleg érdekel. Csak nem akarok véletlenül elcsúszni ezen.:)

2015. jún. 9. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
A hallgatók többségének elég nehezen megy még a kalkulus is (ami az analízis előfutára), szóval meggondolandó, hogy valaki felvegye-e.
2015. jún. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, ezt hallottam én is. Ezért is hezitálok. De tavaly fakton viszonylag jó alapokat kaptunk. Deriválással, integrálással, determinánssal például nincs problémám és szeretem is. Csak azért egyetemi szinten biztos sokkal magasabb a mérce...

És köszi a választ.:)

2015. jún. 9. 21:47
 3/7 anonim ***** válasza:
A videotorium.hu-n találsz A1 előadásokat videón, betekintésnek jó. Érdemes akár jegyzetelni közben, főleg ha érdekel.
2015. jún. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.:) Feltétlenül megnézem majd!
2015. jún. 9. 22:18
 5/7 TamásTóth ***** válasza:

Az emelt szintű csportoknál is ugyanaz a követelmény, csak több anyagot adnak le. Szóval smemivel nem nehezebb, mint a sima, csak egyszerüen több midnent megtanítanak, mint ami az elvárt. (de semmi pluszt nem kérdeznek vissza a zh-kban/vizsgában)


(Én Analizis 2-nél voltam "emelt" csoportban BME-n)

2015. jún. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon más nem lehet (ugyanazt a kritériumot kell teljesíteni), csak legfeljebb kicsit gyorsabb és több..

Én a helyedben bevállalnám..

2015. jún. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Meg vagyok győzve!:) Köszönöm mindenkinek.:)
2015. jún. 10. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!