Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdoga pipa, tanszéki védés...

Szakdoga pipa, tanszéki védés pipa, mégse mehetek államvizsgázni?

Figyelt kérdés
Egy tárgyam hiányzik, pénteken mentem volna de most hívtak, hogy ma rögzítik az államvizsgázókat és hiányzik 1 tárgy ergo nem mehetek vizsgázni. De a szakdoga beköttetve védés minden megvan. Akkor jövőre írhatom újra az egészet adhatok le mást vagy hogy működik ez?
2015. jún. 10. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A tárgyat megcsinálod, és következő alkalommal államvizsgázol fél év múlva.
2015. jún. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 TamásTóth ***** válasza:
100%
Jövőre leadod ugyanezt, ha meg lesz az a tárgyad is.
2015. jún. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell újat leadni és újra védeni sem kell.
2015. jún. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Mikor lesz az áv? Ha péntek után, akkor menj be a tanulmányira, és addig ne hagyd ott őket, amíg nem találnak megoldást.

Egy esetben lehet probléma, ha valamilyen szabályzatban benne van az, hogy csak akkor mehetsz, ha 10-éig abszolváltál. De ezt nem tartom valószínűnek.

2015. jún. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Feltételezem olyan tárgya hiányzik, amit ebben a félévben fel sem vett, úgyhogy teljesen feleslegesen menne be a TO-ra.


Következő félévben teljesíted a tárgyat és mehetsz államvizsgázni.

2015. jún. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! De felvettem ebben a félévben és mostanra 5 vizsgaalkalom lett meghirdetve, előzőre nem tudtam menni mert másból vizsgáztam, a többi meg mind áv. utáni időpont szóval nem is nagyon volt választásom. Remélem tényleg nem kell elölről kezdeni mindent.
2015. jún. 10. 13:08
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Én a tanárral egyezkednék, hogy MÉG MA engedjen vizsgázni, még ha nincs is vizsganapja.
2015. jún. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

MINDENKÉPP kérdezz rá!!!


Nálunk benne volt a tvsz-ben, hogy meddig kell meglenni az abszolutóriumnak ( kb. 10 nappal az áv előtt)


Nos, én 2 nappal csúsztam ki a határidőből, megvolt védés, abszolutórium, minden, de a TVSZ szerint nem mehettem. Oké, akkor gondoltam, következő félévben megcsinálom.. elmentem nyaralni..


Az áv előtti napon csörgött a telefonom, a TOról hívtak, hogy most akkor megye-e vizsgázni ?! ( 1 nap alatt nyilván nem értem haza és készültem fel..)


A gyakorlatban ezeket a határidőket nem tartják.


Amennyiben meglesz/megvan már a hiányzó tárgy, mindenképp érdeklődj, hogy esetleg nem mehetsz e mégis.

2015. jún. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

új szakdoga, új védés nem kell.


amennyiben csúszik a tárgyad, azt megcsinálod, plusz jelentkezel újra államvizsgára- ennyi a dolgod a kövi félévben

2015. jún. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!