Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szóbeli érettségi HELP?!

Szóbeli érettségi HELP?!

Figyelt kérdés

Jövőhéten szóbelizek és eléggé be vagyok parázva, mert úgy érzem semmit nem tudok, pedig megtanultam nagyjából a tételeket,de elfelejtettem őket :'( Szóval a kérdésem a következő: mi mondjak ha a tanár olyat kérdezz, hogy fogalmam sincs róla?

Angolból nem vagyok túl jó, így attól félek a legjobban..4 pontot mennyire nehéz összeszedni belőle?

Köszönöm a válaszokat! :)



2015. jún. 14. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Pókerarc. Sose mondd hogy ezt nem tudom, hanem valami olyasmit hogy : ez most nem ugrik be vagy hasonlók.
2015. jún. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi :)
2015. jún. 14. 09:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Oda mész, és köszönsz angolul, egy szépet mosolyogsz, és már meg is van a 4 pont. Ezt nem kell túlpörögnöd. Mondjál sablonokat, és nem lesz gond.


"Szóval a kérdésem a következő: mi mondjak ha a tanár olyat kérdezz, hogy fogalmam sincs róla? "


Próbálj arról beszélni amiről van fogalmad, és úgy gondolod legalább 10%-ban odaillő, így rész pontot kaphatsz majd.

(de olyat nem fog kérdezni, hiszen ismered a tételeket)


A tételeket pedig innentől olvasgasd, nézegesd. Próbálj egy vázlatot elkészíteni róluk a fejedben. Tudj mindegyikről beszélni. A címeket írd le magadnak, és nézd meg, hogy miket tudsz beszélni róluk ha csak a címét látod.

2015. jún. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönôm :)
2015. jún. 14. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!