Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ajánlotok nekem valami jó...

Ajánlotok nekem valami jó dolgot, programot, amit nyílt napon meg lehet csinálni, ami nektek tetszene vagy, amit láttatok, és nektek tetszett (8. o. )?

Figyelt kérdés
Jövő év elején mi szervezzük a sulink nyílt napját a leendő osztálytársainknak és szeretnénk elkápráztatni őket, hogy a jó arcok se gondoljanak minket befőttnek. Ehhez szeretnék kérni Tőletek saját tapasztalatokat, beszámolókat, véleményeket egy-egy jobb nyílt napról vagy ötleteket, amiket Ti is szívesen megnéznétek, amitől megtetszene egy iskola és egy osztály :) Köszönöm a segítségeteket!

2015. jún. 15. 21:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbáljatok minél több programról és lehetőségről beszámolni, és az iskola előnyeit érdekes formában tálalni. Nálunk pl. amikor én a gimim nyílt napjára mentem, tartottak egy mini kémiai kísérletbemutatót, mert a sulinak elég felszerelt laborja van, és rá vannak állva a kémia oktatásra. Nem vagyok kémiás, de tökre tetszett :D
2015. jún. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!