Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti várjátok már az iskolakezdést?

Ti várjátok már az iskolakezdést?

Figyelt kérdés

Hát én nem! :D

14/F



2015. jún. 16. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Én egyelőre a végét várom, de nagyon...:D (Nekem holnap még érettségi..:D) Aztán jövőre minden új lesz, várom, persze, de egyelőre rá se tudok gondolni...:D

18/L

2015. jún. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Hagyjál már örülök hogy kiadták a szünetet, az iskola kezdés még odébb van szerencsére :D
2015. jún. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor jó! Sok sikert az érettségihez! :) Milyen tantárgyból mész? Hova mész továbbtanulni/milyen szakra?
2015. jún. 16. 22:53
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó! Tök igazad van! Amúgy nektek milyen lesz a bizitek plusz hanyadikba mentek?
2015. jún. 16. 22:54
 5/7 A kérdező kommentje:
Ment a zöld! Bocsi utolsó a (repedt) képernyő kezelhetetlenségének okán véletlenűl kéket nyomtam.
2015. jún. 16. 22:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet megkövezni, de én azért kicsit várom. Jó lenne már kijavítani az idei jegyeket. Amit nem várok, az az, hogy mindig be kell járni. Ha úgy vagyok, hogy nem akarok bemenni, akkor miért erőltetik rám? Ezt a részét nem bírom. Magántanuló meg nem akarok lenni.

Most, még így kifejezetten nem várom az iskolakezdést, majd egy hónap múlva talán.

16F

2015. jún. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még véget sem ért itt..
2015. jún. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!