Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire biztos, hogy felvesznek?

Mennyire biztos, hogy felvesznek?

Figyelt kérdés

A tavalyi ponthatár az adott szakra 306 pont volt. A tavaly előtti 297. A 2013-as 380 pont.

Az elmúlt két évben 35 fő helyett 120 embert vettnek fel.

A 2015 szeptemberi képzésre is 120 embert vesznek fel összesen. Nekem 376 pontom van.

Ezek alapján fel fognak venni?

(Tudom, hogy megjósolni nem lehet, hogy ki milyen érettségit írt.)



2015. jún. 17. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nem tudom. Sosem tudtam kiigazodni ezeken a hány embert vesznek fel dolgokon.

Amúgy szerintem lehetséges. Nem tudom, miért volt hogy 380-ról hirtelen majdnem egy százast lecsökkent, de utána alig változott és ahhoz képest sok pontod van.

Ahova én szeretnék menni, ott tavaly 396 pont volt és nekem most 474 pontom van.

2015. jún. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Azért csökkent ennyit szerintem, mert 2012 előtt sokkal kevesebb volt a szak kapacitása, mint az elmúlt 2 évben.

Bárcsak már július 23 lenne! :)

2015. jún. 18. 23:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja értem. Akkor szerintem meg lesz :)

Igen, az nem lenne rossz!

2015. jún. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!