Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt diákönkormányzat tag?...

Van itt diákönkormányzat tag? Válaszolna pár kérdésemre?

Figyelt kérdés

Hogyan lettél DÖK-ös? Az osztálytársaid mennyire hallgatnak rád? Szerettél volna az lenni vagy "rád erőltették"? Ha így volt, végül megkedvelted a posztodat? Jól kijössz a tanárokkal? Mennyi aktivitást igényel a munkád? Van rá időd a tanulás mellett?

Bocsánat, ha butaságokat kérdeztem, de érdekel a téma. :)



2015. jún. 17. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kérdeztél butaságokat. Én általános és középiskolában is DÖK-ös voltam. Általánosban rendesen titkos :) szavazással döntötték el, hogy én legyek gimiben már csak elvállaltam. Nem vagyok igazán irányító típus, de az emberek általában hallgatnak rám. A tanárokkal viszont eddig mindig nagyon jól kijöttem. Sosem úgy tekintettem rájuk mint tanárokra, inkább csak mint emberekre. Könnyen megértetttem magam velük, jól tudtam velük beszélgetni és épp ezértsokak kedvence voltam. Bár azértsokszor elég szemtelen voltam. ;) Nálunk nem volt nagy cucc a DÖK, úgyhogy semmi időmet nem vette el a tanulástól. Szeretni meg nem szerettem attól függetlenül, hoogy azért nagy megtiszteltetés, hogy az osztálytársaim engem választottak a legmegbízhatóbb embernek. :)
2015. jún. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hosszú választ. :)
2015. jún. 19. 14:40
 3/4 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy későn válaszolok, de azért megírom. Én is DÖK tag vagyok méghozzá elnök. Nálunk efektíve az ált suliban nincs nagy szerepe a DÖKnek bár van pár program ami a mi nevünkkel fut, de nincs beleszólásunk így elviekben nincs vele sok munka, viszont itt működik Városi DÖK is és én mivel elnök vagyok oda is járok (bár tavaly is jártam de akkor nem voltam az) és ott azért heti 2-3 órás ülések vannak és ott aktívan részt veszek a szervezkedésben ami szerintem nagy élmény mivel megtanultam csapatban dolgozni és másokhoz is igazodni, hogy nem feltétlenül az a jó amit én akarok meg hogy nézzem más szemszögből is a dolgokat.
2016. febr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia, én anno dök elnök voltam, de engem inkább a diákok kedveltek. A tanárok eleinte szerették (éltanuló, több éve dökös, lány) de a végére 8.-ban már látványosan nem kedveltek. Sokszor ellent mondtam nekik, nem hagytam, hogy a diákok rovására változtassák a házirendet, eltöröljék a bulikat, stb. Nekem viszonylag sok időt vett igénybe, de én szeretek mindent kézben tartani, gyűlések előtt előre leírni a szöveget, mit kell átbeszélni, stb. Tényleg sokat lehet belőle tanulni, mint a kampány, mint a dökösség alatt.
2023. okt. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!