Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy is van ez az egyetemi...

Hogy is van ez az egyetemi felvételivel?

Figyelt kérdés
Van valami teszt? Vagy az érettségin szerzett pontok számítanak? Nem teljesen értem. Kérlek, ne nézzetek le miatta. Inkább kérdezek, mint hogy másnak is rosszat mondjak. :)

2015. jún. 18. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Olvasd el a neten a felvételi eljárást. Az érettségid és a középiskolai eredményeid fognak számítani.
2015. jún. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy milyen szakra jelentkezel, mert bizonyos szakokon van pl. alkalmassági vizsga.
2015. jún. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minden információ megtalálható a felvi.hu-n.
2015. jún. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, csak nekem nem annyira átlátható.

Az alkalmassági vizsga mit takar? Testnevelő tanárra szeretnék jelentkezni.

2015. jún. 18. 14:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Na, oda pont kelleni fog! :)
2015. jún. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, annyit ki tudtam olvasni. :) De fogalmam sincs, mit takar :(
2015. jún. 18. 14:56
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


A jelentkezés és a felvétel sajátos feltételei


Minden alapképzési szakra jelentkezőnek az alkalmassági vizsgára magával kell vinnie a háziorvos vagy sportorvos nyilatkozatát arról, hogy nem szenved a képzést akadályozó krónikus betegségben, valamint egy A/4-es, max. egy oldalas kézzel írott motivációs levelet.


További bővebb információk a felvételi eljárás részleteiről és az induló szakokról: www.tf.hu


Tessék, elég csak beírni a google-ba. Ezek szerint a TF oldalán részletesen elmagyarázzák. Ha rámész a képzés nevére, kiírja a többi egyetemet is, ahol indul, lehet, hogy ott különbözik valamiben a vizsga. Ha továbbra sem tudod meg amit akarsz, akkor egyszerűen írsz az iskolának vagy keresel a neten olyanokat akik oda járnak, megcsinálták már vagy valamiért jártasak benne. Ez nem lehet nehéz, én is csináltam már ezt csak más szakkal.

2015. jún. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!:)
2015. jún. 19. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!