Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben milyen...

Ebben az esetben milyen típusú érettségire kell jelentkeznem?

Figyelt kérdés

Felvidéki vagyok és már mindenből letettem az érettségit, MO-n jelentkeztem előrehozott emelt töri érettségire, de külföldön voltam úgyhogy nem tudtam elmenni, tehát "megbuktam".

Idén októberben ismét szeretnék jelentkezni, de most már előrehozottra biztos nem lehet, igaz?

Illetve kell majd papír arról, hogy megbuktam? Mert Szlovákiában nem buktam meg és nem is a szlovákiai töri érettségimet szeretném javítani.



2015. jún. 18. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Na, ha van már érettségid, akkor a történelem érettségid nem számít előrehozottnak. Mehetsz októberben javítani, ennek semmi akadálya sincsen.
2015. jún. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De akkor milyen típusra jelentkezzek, szintemelőre? Mert a szlovákiai töri érettségim középszintű.

És az számít valamit, hogy már jelentkeztem előrehozottra (akkor még nem volt érettségim), amin megbuktam? Kell a bukásról valami papír vagy egyszerűen felejtsem el?

2015. jún. 18. 20:02
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert a magyarországiaknak, ha megbuktak és javítani szeretnének októberben akkor a bukást igazoló papírt is csatolniuk kell a jelentkezéshez, de az én esetem más, mert nekem már van érettségim a bukástól függetlenül.
2015. jún. 18. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!