Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi történik ha nem megyek el...

Mi történik ha nem megyek el a bizonyitvanyosrasra?

Figyelt kérdés
Nem szeretnek megbukni van valami mód rá? (Tegnap volt)!!!😢

2015. jún. 18. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi. Nem ettől függ a bukás.
2015. jún. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Osztálytársaim AZT mondták trehány fas z vagyok és megfogok bukni és azóta nem beszélnek velem .. Mi történik ha nem megyek el? BETEG VOLTAM ES NINCS meg a bizim
2015. jún. 18. 20:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi történT. Már tegnap volt nem? A bizonyítvány átvehető az iskolában. Osztályfőnök vagy iskolatitkár.
2015. jún. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Illetve nem is a történt az igazi baj, hanem MENTEM.
2015. jún. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

semmi, utólag is át lehet venni következmények nélkül

csak emiatt biztos nem fognak megbuktatni

2015. jún. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi vaaaan? Te komolyan úgy képzeled, hogy attól megbuksz, mert nem mentél el a bizonyítványosztásra? Létezik a világon ennyire buta ember? Te most úgy gondolod, hogy széttépik, tűzrevetik a meglévő bizonyítványodat vagy mégis mi jár ilyenkor a fejedben??? És az osztálytársaid ennyire zokon veszik, hogy nem mentél el az évzáróra? És mért nem a szüleid foglalkoznak a bizonyítványoddal, ha egyszer beteg vagy? Őket nem érdekli? Egyébként akkor se történik semmi, ha el se hozzátok, úgyis vissza kell vinni. Hát te tényleg érdekes fiú vagy, de alaposan!
2015. jún. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt, hogy egyik évben egyáltalán nem vettem át a bizonyítványomat.
2015. jún. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!