Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyit kell fizetnem ha nem...

Mennyit kell fizetnem ha nem sikerül a 3. tárgyfelvétellel a tárgy és kirúgnak?

Figyelt kérdés

Hogy működik ez és az újrafelvételi ugyan oda a suliba ugyan arra a szakra? Mi alapján döntenek hogy felveszenk ujra vagy nem?

előre is köszönöm a válaszokat!



#egyetem #főiskola #kirúgás #hallgatói jogviszony megszüntetés
2015. jún. 18. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Negyedszerre még kérvénnyel lehet..
2015. jún. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen azt tudom hogy van még egy vizsgalehetőség dékánival

De ha az se menne és kirúgnának..

2015. jún. 18. 20:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Megnézed, mennyi a tandíj a fizetős verzióban azon a szakon, és felszorzod a féléveid számával, amit ott töltöttél, na annyit kell fizetned.

Az újra felvételizés pedig úgy működik, ahogyan a sima felvételi, tehát az egész eljárást végig kell csinálnod, az eljárási díj, hitelesítés, adatok feltöltése stb., és az alapján vesznek fel újra, hogy eléred-e az aktuális ponthatárt. Ezután a már meglévő tárgyaid egy részét, ha nincs nagy változás a mintatantervben, el tudod fogadtatni és nem kell őket újra csinálni.

Bár én a helyedben nem erőltetnék egy olyan szakot még egyszer, ami ilyen nehezen megy.

2015. jún. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

én hallottam olyat is h csak a felét kell visszafizetni, vagy le is dolgozhatom, ez igaz?

És meg annyi h ha esetleg más suliba mennék át ami nem egyetem vagy fősuli, akkor is ki kell fizetnem a féléveket?

2015. jún. 19. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!