Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták, egyetemet...

Egyetemisták, egyetemet végzettek! A mai fejetekkel már lazán vennétek, ha egy érettségi tárgyra a húsz tételt egy nap alatt kellene (eredményesen) megtanulnotok?

Figyelt kérdés
Amikor az ember belekerül, rendszerint nyavalyog az érettségi miatt, de kíváncsi vagyok, hogy madártávlatból már hogyan viszonyultok hozzá. Nem is lenne olyan nehéz? :)

2015. jún. 18. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazság így sem csak egy napot szánnék rá, még ha elég is lenne.
2015. jún. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
gyerekjáték
2015. jún. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen tárgy és milyenek a tételek. Én nem szeretek rövid időn belül sokat tanulni, mert nem marad meg. Sokszor olvasgatva keveset, viszont simán megmarad. Aztán lehet hogy meglehetne csinálni, ott végülis nem olyan szigorúak.
2015. jún. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Én összesen kb. 45 percet tanultam az érettségire, abban az 1 szabad hónapban. A legrosszabb 84%-os lett.
2015. jún. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
3 nap alatt megvolt 90 tétel, az emelt törimet is beleszámítva. Matekon kívül mind jeles lett :))
2015. jún. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az érettségi nudli. Az egész érettségire fel lehet készülni tárgyanként 1 hét alatt, a nulláról.
2015. jún. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát én már túl vagyok egy éven az egyetemen, de mivel szakot váltok, ezért most rakok le egy 6. érettségi tárgyat.

Most van 40 tételem hétfőre, úgy terveztem, hogy ez a három nap bőven elég lesz ismétléssel együtt.

2015. jún. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, most már nem jelentene gondot. De azért nem egy napot hagynék rá még most sem.
2015. jún. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!