Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákmunkára jelentkeznék...

Lalakakaka kérdése:

Diákmunkára jelentkeznék viszont szükségem lenne iskolalátogatási papírra, de szerintetek így kapok? Többi infó lent.

Figyelt kérdés
Ugye minden diákmunkához szükség van iskolalátogatási papírra, így nekem is. De viszont most ballagtam általánosból egy éve, mivel egy évre kimentem külföldre tanulni. Viszont amikor 2014-ben elballagtam, akkor felvettek az iskolába és ezek szerint a 'oda járok' de egy évet halasztottunk így csak most kezdem. Így adni fog az iskola iskolalátogatásit?

2015. jún. 18. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy beiratkozva, nem tudnak adni
2015. jún. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vagyis be kéne iratkoznod a középsuliba, hogy

meglegyen a jogviszonyod -

2015. jún. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezt már olvastam, csak nem tudom, hogy most én gyakorlatilag be vagyok iratkozva, mivel tavaly már felvettek az iskolába és kérdeztük, hogy akkor majd most nyáron megyünk a beiratkozásra és mondták, hogy nem is kell elmenni, mert már bent vagyok.
2015. jún. 19. 08:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Az idei tanévnek vége, amire te ugye nem is jártál, tehát erre már nem kaphatsz iskolalátogatásit. A következő tanév viszont szeptemberben kezdődik, nyáron nem adnak ki ilyen papírokat.
2015. jún. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!