Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SE-ETK levelezős dietetikus...

SE-ETK levelezős dietetikus szakiányon, hogy oldjátok meg munka mellett a bejárást órákra?

Figyelt kérdés
Szeptembertől én is elkezdem ezt a szakot levelezőn, de mivel látom, hogy itt is hétköznaponként kell bejárni félévente 3 hetet, így fogalmam sincs, hogy oldjam meg munkahely mellett, mert annyi szabadságom sajnos nincs.Aki erre a szakra jár és hasonló helyzetben van, kérem ossza meg tapasztalatát velem.

2015. jún. 21. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Szia!


alapvetőn levelezőn ez a te bajod. Természetesen lehetsz olyan szerencsés,hogy a munkahelyed tolerál és elenged szabira.. vagy tanulmányi szerződésed van és ilyenkor ez az idő is beszámol a munka idődbe. De ha elfogy a szabid akkor jön,hogy kénytelen kelletlen táppénzre mész, vagy nem jársz be minden alkalommal. S számolj még azzal is,hogy vizsgaidőszakban a vizsgák sem hétvégén vannak.


Szóval készülj fel szeptembertől 4 évig nincs nyári szabi és nyaralás.....

2015. jún. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Ez komoly, hogy az előadások hétköznap vannak? :O Én azt hittem a levelezősnek az a lényege, hogy munka mellett csinálják és hétvégére teszik az oktatást :( Én is dietetikus szeretnék lenni, jövőre próbáltam volna a felvételit, de így azt hiszem ez nem oldható meg munka mellett. :(
2015. júl. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
És ez minden szakon így van, hoy hétköznap kell bejárni?
2015. júl. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Havonta 1x kell 1 hetet megoldani....

Ez nem minden szakon van így.

2015. júl. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

DE olvasd el itt mielőtt jelentkezel:

A levelező munkarendű képzésben a hallgatók tanóráira tömbösítve, legfeljebb kettő hetenként munkanapokon, vagy a heti pihenőnapon kerül sor. Ennek megfelelően az adott szakon a képzés gyakorisága: félévente 3-4 konzultációs időszak hétfőtől péntekig vagy szombatig egész nap.


[link]

2015. júl. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
igen, en is ezt lattam a felvi.hu-n es en is agyerekek es melo mellett szeretnek csinalni. Van, aki mar jar ra konkretan? hogy toleraljak a melohelyen ezt?
2016. jan. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem minden munkahely tolerálja ismerek olyat akinek emiatt mondtak fel...
2016. jan. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!