Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felsőoktatásban a felvételnél...

Felsőoktatásban a felvételnél számít a sorrend?

Figyelt kérdés
Első helyre megjelöltem egy olyan szakot, amire nincs túl sok esélyem, de mégis szeretném bent hagyni, mert bármi megtörténhet. Második helyre pedig bejelöltem egy olyan szakot, amihez elég valószínű, hogy lesz elég pontom. A kérdésem az, hogy befolyásolja-e a felvételt az, hogy hányadik helyen jelöltem meg a szakot? Szóval ha az elsőre várhatóan nem vesznek fel, akkor attól függetlenül hogy a másik a második helyen van akkora eséllyel vesznek-e fel, mintha az első helyen lenne?

2015. jún. 22. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem befolyásol. Annyiban számít csak, hogyha pl. az első és a második helyre is meglenne a pontod, akkor mindenképp az első helyre kerülnél be, mivel azt raktad előrébb.
2015. jún. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2015. jún. 22. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!