Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha most ősszel érettségizek,...

Ha most ősszel érettségizek, akkor tudok-e jelentkezni 2015 szeptemberében induló nappali tagozatos OKJ vagy technikusi képzésekre?

Figyelt kérdés
2015. októberben vannak az írásbeli vizsgák és novemberben a szóbeli. Képzés megkezdésének feltétele az érettségi vizsga. vagy akkor csak a 2016 őszében induló nappali tagozatos képzésekre tudok jelentkezni?

2015. jún. 22. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Ezt most gondold at meg egyszer. Nem csoda hogy megbuktal az erettsegin...


Segitek: a kepzes megkezdesenek feltetele az erettsegi. Van neked olyan? Nincs. Lesz neked olyan szeptemberig? Nem lesz. Tehat, teljesitetted a feltetelt? Nem. Tehat, megkezdheted a kepzest?

2015. jún. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első hülyeséget írt. Tudsz jelentkezni szeptemberben induló képzésre. Legfeljebb utólag iratkozol be. Én is azt tettem. Szeptemberben induló okj képzésre november elején iratkoztam be. Sok helyre lehet utólag becsatlakozni. V
2015. jún. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2: szovegertes egyes, leulhetsz. Na meg egyszer: odairta, hogy a kepzes MEGKEZDESENEK feltetele az erettsegi. Nem a beiratkozase, a KEZDESE. Mivel nincs erettsegije, nem kezdheti meg.
2015. jún. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyeztess a kiválasztott iskolával, nem kizárt, hogy létszámokokból elsumákolják neked azt a 3 hónapot, hagyják, hogy bejárj, és hozomra majd benyújtod az érettségi bizonyítványt.
2015. jún. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, én is úgy tudom hogy utólag is lehet jelentkezni,de az lesz a legbiztosabb ha megkérdezem.
2015. jún. 23. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!