Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt dyscalculiás? Én...

Van itt dyscalculiás? Én diszkalkuliás vagyok most érettségiztem többi lent

Figyelt kérdés

Most érettségiztem , matematika alól természetesen fel voltam mentve választott tárgyaim földrajz es tesi

Szeretnek ruházati eladó lenni de felek hogy az ott való számítási elvárásnak nem felelnék meg. Van itt hozzám hasonló ? Esetleg tovabb tanulásban vagy munka keresésben tud tanácsot adni ?

Diákmunkát vállaltam a Tescoban pénztáros voltam de nem lett jo vége , le blokkolok nem tudok számolni tényleg hiába írta ki a gép mennyit kell vissza adni , nem mindig sikerült !

Köszönöm a válaszokat 20/L Szeged


2015. jún. 23. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak azt tudom ajánlani hogy ne eladói munkakörbe gondolkozz. Van más diákmunka is nézz szét pl eudiákon.

Tovább tanulásba ha fősulira szeretnél menni akkor az anglisztikát ajánlom (nem tudom mennyire vagy jó angolból habár ...) szerintem még ez az utolsó olyan szak amihez nem kell matek de azért van esélyed elhelyezkedni a munka piacon (mindig kellenek az angolul jól tudók)

Ha nagyon jó tanuló vagy/voltál akkor ajánlom a jogot. Már találkoztam diszkalkuliással ott is. :)

2015. jún. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Angolból voltam a leggyengébb , főiskola kb szoba se jöhet sose tanultam jol ... Valami gyors szakmát szeretnek aztán dolgozni

Irodai asszisztens ? Pedagógiai segítő ?

2015. jún. 24. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!