Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol tudom megszerezni a...

Bea~ kérdése:

Hol tudom megszerezni a bizonyítványom?

Figyelt kérdés
Esti iskolában jártam a 9,10 osztályokat,sajnos abba is hagytam.:( Azóta elköltözött onnan az esti képzés, de nem tudom hova.A bizonyítványom sajnos nincs meg mert évközben hagytam abba.Hol tudnám beszerezni?Gondolom ha valakinek elveszik,vagy lakástűzben megsemmisül akkor is adnak neki másikat valahol.
2015. jún. 24. 00:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Most akkor van ott iskola, csak esti képzés nincs? Mert akkor ott abban az iskolában.
2015. jún. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A Testnevelési Főiskolán volt kiadva egy tanterem,de elköltöztek egy másik iskolába,ott folytatódott a képzés,de oda már csak 2x mentem a következő tanévben.Nem is emlékszem már hol volt.
2015. jún. 25. 01:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy hol bérelték a termet, az nem érdekes, az csak egy terem. Az iskola központja számít, név alapján derítsd ki.
2015. jún. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!