Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kell kitölteni az...

Hogyan kell kitölteni az E-Felvit?

Figyelt kérdés

Két tanítási nyelvű iskolában végeztem.

- Kell az idegen nyelvű bizonyítvány, illetve az idegen nyelvű érettségi bizonyítvány?

- Az az érettségivel megszerzett nyelvvizsgát nyelvvizsgát igazoló dokumentumként, vagy érettségi bizonyítványként kell feltölteni?


Kaptam egy levelet hiánypótlásra való felszólításról:

"a tanulmányi pontok számításához szükséges középiskolai bizonyítvány megfelelő - az Fkr. 16. § (1) bekezdésének a) pontjában felsorolt adatokat tartalmazó - oldalairól készült másolatokat haladéktalanul, de legkésőbb jelen felhívás közlésétől számított 8 napon belül nyújtsa be az Oktatási Hivatal részére.


Indokolás: az eljárás során a középiskolai év végi eredményeket tartalmazó bizonyítvány másolatát nem vagy csak részben (nem az összes szükséges oldalt) nyújtotta be."


- Ezt nem értem, hiszen az összes évfolyamon szerzett bizonyítványomat olvashatóan feltöltöttem (csak magyar nyelven).



2015. jún. 24. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
A hiánypótlási felszólítást MINDENKI megkapja, akár jó minden, akár nem. Te vagy a kétezredik kérdező ma.
2015. jún. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm a "kedves, türelmes" választ. Szerintem feltettem olyan kérdést is, amire azonban nem reagáltál.


Hagy kérdezzem meg még egyszer:


Két tanítási nyelvű iskolában végeztem.

- Kell az idegen nyelvű bizonyítvány, illetve az idegen nyelvű érettségi bizonyítvány?

- Az érettségivel megszerzett nyelvvizsgát nyelvvizsgát igazoló dokumentumként, vagy érettségi bizonyítványként kell feltölteni?

2015. jún. 24. 20:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát az érettségid mindenképp feltöltöd, abban pedig ott a nyelvvizsgaigazolás, mindenesetre a biztonság kedvéért nyugodtan töltsd fel úgy IS, mert sosem lehet tudni, azzal meg nem veszítesz semmit ha felrakod. Ha van magyar nyelvű bizonyítványod, akkor szerintem elég az, elvégre is abban benne van, hogy milyen iskolában végeztél.
2015. jún. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!