Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire lehetek okos, értelmes?

Mennyire lehetek okos, értelmes?

Figyelt kérdés
Az iq tesztem többszöri alkalommal is 108 körüli érteket hozott. A tanulmányi átlagom 3-as és 4-es körül mozgott középsuliban. Többször mondták tanárok, barátok (akik hisznek bennem) ,hogy menjek fősulira/egyetemre, meg hogy sokkal több iq-m van annál, de a számok és eredmények mást mutatnak. A képességem meg van, esetleg nem használom?
2015. jún. 26. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
3-4-es átlag nem nagyon nevezhető okosnak, átlagos ahogy a 108-as IQ is csak nagyon picivel átlag feletti. Az egyetemi felvételin pedig nem az IQ-t nézik. Egyébként meg ez így egy elég buta kérdés, honnan tudjuk, hogy értelmes vagy-e, amikor nem is ismerünk?
2015. jún. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát most erre mit lehet mondani? Ugyanezeket a szövegeket kaptam én is, csak 120-22-es IQ-val és 4-es/5-ös átlaggal. Én ott hagytam a sulit, ennyi. Ha úgy érzed, hogy van benned valami lehetőség, amivel élni akarsz, akkor meg csak hajrá.
2015. aug. 6. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!