Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ápoló vagy gyógytornász?

Ápoló vagy gyógytornász?

Figyelt kérdés
Ápolónak szeretnék menni,de a szüleim ellenzik,hogy nem azért fognak fizetni,hogy én "szart" pucoljak...inkább gyógytornászt javasolják,mert jól tudok masszírozni.. Mit tegyek? Nem áll nagyon messze tőlem a gyógytornász szak,de ápoló szeretnék lenni...mit tegyek?

2015. júl. 2. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak gratulálni tudok a szüleidnek. Az ápolónak nem csak abból áll a munkája, hogy szart pucol. Nem is ez a lényeg. Aki ért hozzá, az tudja.
2015. júl. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sose értettem az ilyen szülőket.. mondd meg nekik, hogy te fogod csinálni, nem ök. Egyik ez. A másik meg, hogy az ápolói munka egyáltalán nem erről szól.. nem is látnak bele és már mondják a hülyeséget. Másik meg az, hogy ha esetleg nem szeretnél mégse ápoló lenni -ha évközben meggondolod magad - akkor meg tudsz gyogytornasznak is tanulni. Próbáld meg megbeszélni velük, hatha így máshogy állnak majd az egészhez!
2015. júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már beszéltem velük..de nem fogják fel,hogy én ezt szeretném csinálni... Szerintem ez egy nagyon szépnszakma,csak itthon nem nagyon fizetik meg,de ez sem bátortalanít el... Majd meglássuk ,hogy mi lesz,addig is még keresgélek,hátha más szakma is megtetszik,ami überelné ezt.. Köszönöm a válaszokat :)
2015. júl. 3. 10:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Amugy ha foiskolan vegzed el az apolo szakot, akkor valoszinuleg fonover leszel, akik nem surun agytalaznak. Persze gyakorlati orakon meg kell csinalni, de munkahelyen mar nem nagyon.
2015. júl. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 mi a fene ***** válasza:
Amit szeretnél csinálni a későbbiekben, azt válaszd !
2015. júl. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet mindenki főnővér. Sok diplomás ugyanazt csinálja, mint az okj ápoló.
2015. júl. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kevés az ápoló, ezért csak elméletben van különbség a diplomás ápoló és az okj-s között, gyakorlatban sokszor ugyanazt csinálják...
2015. júl. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hányadikos vagy?
2016. aug. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most érettségiztél vagy most fogsz?
2016. aug. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!