Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalatok a Raoul...

Mik a tapasztalatok a Raoul Wallenberg középiskola Gyakorló Mentőápolói okj szakról? Milyenek a tanárok, milyen a képzés, stb.

Figyelt kérdés

#OKJ #mentőápoló #Raoul Wallemberg
2015. júl. 3. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen ?
2016. ápr. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyi gyakorlat van a képzésben?
2016. ápr. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet most nem indult pont
2016. ápr. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na végül én ide jelentkeztem. Nagyon szeretem..a tanárok nagyon aranyosak és kedvesek. Értik a dolgukat, tehát azt tanítják amibe elötte 20-30 évig dolgoztak. Vannak bizonyos tantárgyak ahhol nagy a követelmény, de szerintem ez így is van rendjén. Mivel az első évben mindenki ugyan azt tanúlja ( mi mentősök pl a sebészetet dúrvábban kapjuk, de pl a csecsemős órákat nem ) ezért a gyakorlat is ugyan az. Vagyunk idősekotthonában, belgyógyászaton, sebészeten, gyerekosztály, bölcsi, és ilyen sztk-ás rendelésen. Jövőre fogunk szakosodni, tehát megyünk majd mentővel, eset kocsin :) remélem tudtam segíteni
2016. máj. 4. 07:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt hány éves képzés ?


Másfél ?

2019. jún. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!