Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van esélyem arra, hogy bekerül...

Van esélyem arra, hogy bekerüljek az orvosi szakra?

Figyelt kérdés
Informatika szakközépiskolába járok. Csak 9.-be volt biológiám amiből 3-as lettem év végén. Láttam, a felvi.hu oldalon, hogy emelt szintű biológia érettségi és fizika vagy kémia biológia érettségi (emelt ezekből is) szükséges. 12.-be megyek szeptembertől. Elkéstem volna... ??

2015. júl. 4. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon elszántnak kell lenned, ha te egy év alatt akarsz magas színvonalon felkészülni két ilyen emelt szintű érettségire. Sok esélyt nem látok rá, hogy elsőre sikerül. Egyébként ilyen nincs, hogy orvosi szak, általános orvosi kar van.
2015. júl. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hogy állsz az említett tantárgyakkal, milyen szinten lehetsz belőlük? Kiváncsiságképp megnézheted a korábbi évek középszintű feladatit. Ha már ezek közül is sok gondot okoz, akkor kicsit problémás lesz a felkészülés kevesebb, mint 1 év alatt, de semmi sem elhetetlen.

Honnan jött egyébként ilyen hirtelen, hogy orvos szeretnél lenni?

2015. júl. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sokat voltam kórházban... Pigmenthiányom van és nem tudják, hogy mitől van. Hátha rájövök, hogy mitől lehet. Amúgy is érdekel egy orvos munkája. Műtét stb.
2015. júl. 4. 18:39
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem fertőző betegként nem is lehetsz orvos.
2015. júl. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pigmenthiány az nem fertőző.
2015. júl. 4. 19:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Keress egy jó felkészítőtanárt! Ha szeretnéd, én is adok elérhetőséget! :) Elszántság, akaraterő, és persze sok munka kell hozzá, de egyáltalán nem lehetetlen!
2015. júl. 5. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!