Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem töltöttem fel június...

Ha nem töltöttem fel június 23-tól számított 8 napon belül az érettségi másolatomat a Felvi-be csak ma este, akkor buktam az egyetemet?

Figyelt kérdés
Most vettem észre egy levelet, amit jún. 23-án kaptam, hogy töltsem fel az érettségimet 8 napon belül. A hiánypótlás időpontja július 9. volt, így tök nyugodtan ültem neki ma este feltölteni. Buktam az egyetemet? Simán engedte feltölteni a Felvi felületen nem láttam határidőt...

2015. júl. 5. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha július 9 a határidő akkor nem
2015. júl. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ne izgulj. :) Gondolom idén érettségiztél, akkor pláne nem, de amúgy sem foglalkoznak vele. :)
2015. júl. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
júl 9-ig kell
2015. júl. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Velem ugyaneztörtént tegnap, én is nyugodtan ültem neki, és most vattem csak észre azt az emailt. Viszont én a középiskolai bizonyítványra kaptam hiánypótás felszólítást. Én nem értem, hogy mért van ez, már tudtuk előre, hogy 9 a határidő, a levélben viszont nem erre szólítanak. Mi ez az egész? Mindenki kap ilyet? Én is csak tegnap töltöttem fel az adatokat nekem is engedte, de még nem látszik a feltöltött dokumentumok mellett a "feldolgozva" státusz.
2015. júl. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért küldik ki ezt, mert ezeket fel is kell dolgozni, és ha mindenki 9-én 23:59-kor tölti fel, nagyon felgyülemlik a feldolgoznivaló. Így meg akinek megvan, miért ne töltse fel korábban?
2015. júl. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
jóvicc, és mivan akkor, ha valaki nem nézte az emailjeit (mert tudta, hogy 9 a határidő) majd utólag meglátja az emailt, és látja, hogy kifutott az időből, és ezért nem tölti fel a középiskolai bizit, csak az érettségit? Akkor csomó pontja elveszett, és persze kiderül majd, hogy feltölthette volna, mert a hivatalos felszólítás téves volt, vagy nem írtak igazat benne. Kerek perec mondják meg a felvételizőnek, hogy mi van, én sem azért ültem végig vagy 4 tájékoztató előadást az elmúlt félévben, hogy aztán egy emaillel félrevezessenek.
2015. júl. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!