Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Két éve nem tanultam matekot...

Két éve nem tanultam matekot és megyek egyetemre, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Valószínűleg felvesznek programtervező informatikusnak vagy mérnök informatikusnak. Matekom már két éve nem volt és nem is gyakoroltam.

Mit kell tudnom, hogy ne bukjak meg mire odamegyek?

Ráadásul 2-3-as között volt mindig az év végi jegyem matekból...



2015. júl. 6. 11:56
 1/5 anonim válasza:

szerintem el kéne kezdened tanulni akár otthon. a google a barátod, ha gondolod ott kereshetsz ilyen dolgokat hogy miket kéne átnézned, vagy esetleg az egyszerűbb ha egy magántanárhoz eljárnál (és lehet hatásosabb is ha 2-3as voltál)

sok sikert neked! :)

2015. júl. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen de konkrétan mit kéne tudnom? Azt hallottam, hogy szokott lenni szintfelmérő. Kapásból nem tudnék semmit.
2015. júl. 6. 12:56
 3/5 A kérdező kommentje:
Nah jó ez mondjuk, hülye kérdés volt, biztos annyit amennyit érettségi után.
2015. júl. 6. 12:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha 2-3-as voltál és 2 éve felé sem szagoltál, akkor biztos, hogy nem fog menni a "0. ZH"; én 5-ös voltam végig, szerettem is a matekot, és mégsem tudtam megfelelni rajta. Ekkor fel kell venned egy "Bevezető matematika" vagy hasonló nevű tárgyat, amiért nem jár kredit, és ha nem végzed el, kiraknak az egyetemről.


ELTE-TTK-n legalábbis így volt, és úgy hallottam, hogy más természettudományi szakon és informatikán ugyanez volt a helyzet.

2015. júl. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Azt hiszem szar nyaram lesz és éveim :'(...
2015. júl. 6. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!