Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor tudjuk meg hogy felvette...

Mikor tudjuk meg hogy felvettek-e az egyetemre?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy 9.-ig lehet pótólni a dokumentumokat stb. de utána mikor derül ki hogy felvettek-e. Küldenek postán is levelet vagy csak egy e-mailt?
2015. júl. 6. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Július 23-án a ponthatárok kihirdetésekor. Ugyanis a felvi megmondja, hogy hány pontod van, az egyes intézmények ponthatárai alapján pedig megállapítod, hogy azt elérted-e. Ha felvettek, akkor postán is kapsz levelet, de csak augusztusban.
2015. júl. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És ha esetleg elrontottam valamit vagy nem töltöttem volna fel valamit (nem valószínű de nem bízok magamban...) akkor figyelmeztettek volna? E-mailt már kaptam és pótoltam az utolsó évi bizit és az érettségi azóta már feldolgozták.


Csak az utolsó két év év végi bizonyítvényára van szükség???

2015. júl. 6. 12:44
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"figyelmeztettek volna?"

Nem biztos, mert a feldolgozás lassan megy. Az e-felviben látható is, hol tart.


"Csak az utolsó két év év végi bizonyítvényára van szükség???"

Nem, azokat az éveket kell beküldeni, amiben releváns információ van a tanulmányi pontokra nézve. Pl. természettudományos tárgy, amit csak első 2 évben tanultál. Ha nem küldöd be, akkor csak olyat tudnak számolni, amit csak utolsó 2 évben tanultál, ha meg nincs olyan, nem kapsz tanulmányi pontot, hanem automatikusan duplázás lesz.

2015. júl. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!