Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE BGGYK gólyatábor milyen?

ELTE BGGYK gólyatábor milyen?

Figyelt kérdés
Bár még nem tudom, hogy felvettek-e, de ha jól számoltam, szeptembertől az ELTE Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Karának hallgatója leszek. Erősen goldolkodom a gólyatáboron, hogy menjek-e. Egyedül mennék ismerős nélkül, és hát az ismerkedéssel mindig is problémáim voltak, és most valahogy nem is érzem úgy, hogy menni akarok. Viszont idősebb barátaim mind nagyon biztatnak, hogy mindenképp menjek, mert legalább nem úgy kezdem szeptemberben az évet, hogy senkit nem ismerek, és azok, akik voltak gólyatáborban, úgyis klikkesednek. A feladatoktól is tartok egy kicsit, sosem voltam jó csapatjátékos meg nagyon bevállalós se. Mennyire megy az itatás? Remélném, hogy a jövő gyógypedagógusai nem itatják meg alázzák a feladatokkal halálra a gólyákat... :/

2015. júl. 7. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát idén nagyon átszervezik a gólyatáborokat, a HÖK-ök lemondatása miatt a az ÁJK-nak és a TÓK-nak nem is lesz.

A többiben az eddigi HÖK bonyolítja, de sztem mindent dokumentálni kell nehogy valami durvát csináljatok... Ha te azt reméled hogy nem lesz itatás meg cinkes feladatok, akkor most pont a legtökéletesebb évben mész!... :P

2015. júl. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! En iden voltam elsöéves, es bar sajnos en kihagytam a golyatabort, de ha teheted, MINDENKEPP menj el! :) evfolyamtarsak elmeselese alapjan+ a kepek lattan biztosan eletreszolo elmeny, en szemely szerint nagyon banom, hogy nem mentem el, es erosen gondololkodok rajta, hogy felsobbeveskent elmegyek. Abszolut Jo buli, es mint mindenhol, itt is van alkohol, de SEMMIT sem eroltetnek rad, semmi sem kotelezo. A feladatok sokkal inkabb viccesek, semmikepp sem alaznak meg, ne aggodj :) szoval en csak ajanlani tudom, es ha barmiben segithetek, akar suli ugyben, nyugodtan irj privit, es kerdezz batran :)
2015. júl. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!