Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor van idén a Corvinus...

Mikor van idén a Corvinus gólyatábora?

Figyelt kérdés
Nem gyakori, viszont nekem fontos lenne mihamarabb tudnom. Én nem találtam sehol, remélem tudtok segíteni!

2015. júl. 8. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

"Mikor van idén a Corvinus gólyatábora?"


Kérdésben a válasz: idén. Egyre gyengébb embereket vesznek fel az egyetemekre, az én időmben nem így volt.

2015. júl. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tekintve, hogy minden évben van, nyilván a hónapra és a napra vagyok kíváncsi. Bár szerintem ez mindenki másnak egyértelmű.
2015. júl. 9. 10:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Keresd meg az ÖCSI nevű szervezetüket, ők az instruktoraik, és a tábor szervezésében biztosan sok szerepük van. A másik lehetőség a HÖK-jüket megkérdezni. A BME-s táborok ideje kb. félévkor már le van fixálva, biztosan az övék is (ill. általában minden táboré). Nem hirdetik előre sosem, pedig elég sok embernek kellene a dátum nyár előtt már.
2015. júl. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2015. júl. 9. 15:47
 5/7 anonim válasza:
én utána kérdeztem náluk, azt mondták aug 26-30.remélem segítettem.
2015. júl. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De hol lesz?
2016. máj. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen kérdésekre az Öcsitől kaphats választ.
2020. júl. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!