Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mik a keresett női szakmák...

Mik a keresett női szakmák mostanság?

Figyelt kérdés

Érettségim van, és fogalmam sincs, hogy mihez kezdjek.

Egyetemi továbbtanulásra nincs lehetőségem.


Mi az az OKJ, szakma egy nőnek, amivel el tud helyezkedni, keresett, és azért meg is lehet belőle élni?


2015. júl. 16. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Külföldön: ápoló, szakács, pincér.

Itthon: pénzügyi-számviteli ügyintéző + mérlegképes könyvelő. Esetlegmég logisztikai ügyintéző.

2015. júl. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Ezek a leghülyébb kérdések. Attól, hogy nő vagy, akár autószerelő is lehetsz. És ne az alapján válassz, hogy mi keresett, ha szar vagy benne, téged úgysem fognak választani. Inkább keress olyan szakmát, ami érdekel, és amihez értesz is, a jó szakembert mindenből keresik.
2015. júl. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ezek a leghülyébb válaszok. Nyilván azért emeltem ki, hogy női, mert mondjuk marhára nem érdekel, és nem is akarok férfi szakmát tanulni.

Női között pedig lehet olyan, ami ugyan nem érdekel, de lehetek qrva jó benne, és keresett.

2015. júl. 16. 14:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, de mi honnan tudjuk, hogy mi az???
2015. júl. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én sem tudom mik a keresettek, éppen ezért tettem fel itt a kérdést,ahol számtalan ember megfordul.
2015. júl. 16. 18:56
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

prostiként vagy felnőtt filmesként biztos keresett lennél.

egyébként ha van hozzá tehetséged elindulhatsz a műkörmözés irányába, vagy kozmetikus? fodrászatot szerintem több idő és pénz kitanulni. én a körmözést ajánlanám. ha ügyes vagy és nem kérsz el nagy összeget,akkor meg lehet belőle élni.

bolti eladó és társai nem a legjobbak, mert abból könnyen ki lehet öregedni, általában fiatal csinos lányok vannak előnybe.

szóval szerintem mondjuk kezdj el körmözni a tanfolyam után, ruházz be a felszerelésre. és emellett én megpróbálnék valami mást is elvégezni. ez elég rugalmas ,szóval lenne esélyed

jogi asszisztens és társai elég népszerűek, meg az asszisztensek.

2015. júl. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Àtmenetileg vèglegessen ideiglenesitve olyas valamit kell keresni ami hosszutàvon jo kereseti ès megèlhetèst biztosít neked ès kèsöbb a lendö csalàdodnak. Erre orientàlodj, de vigyàzz mert sok divatos szakma van ami ma jo, aztan holnap uncsi mert sokan akarnak ebből egyszerűen megèlni. Ha tudsz màs idegen nyelvet akkor nèzz körül esetleg valami külföldi munkavàllalasi lehetösègen belül is. Nem okvettlenül a divatos szakmàkat kell keresni mert az sokan csinàljàk. Az imènt valaki ajánlotta a prosti munka vàllalasi lehetösèget ami valóban jól jövedelmez de bizonytalan es az adózása is kètelyeket von maga utàn lèvèn nem ad minden kuncsaft ka szàmlàt a madám es nem egy biztonsàgos kereset arról nem beszèlve hogy gyomor is kell hozza. Probàlj nèzelödni esetleg cègeknèl ahol adminisztrátori vagy üzletkötők keresnek ahol esetleg hasznos ha beszèlsz idegen nyelvet is. Ez kezdet de igy egy ranglètràn feljebb is juthatsz, minthogy barna cigitöl esàrhult leràgott körmü újjakat àpolj ès hallgassak az unalmas otthoni storykat a kuncsaftoktól. Sok sikert kedves
2015. júl. 19. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!