Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek hülye vagyok ha...

Szerintetek hülye vagyok ha mindegyik érettségi tantárgyból közepes vagyok?

Figyelt kérdés
Osztálytársaim is mindenki jó valamiből énmeg egyikből sem:(( úgy félek az érettségitől. 17 L

2015. júl. 16. 22:47
 1/6 anonim válasza:
100%

Tanulj! :)

Nézegesd a a korábbi érettségi feladatsorokat, nézd meg, hányasra írnád meg. Fel lehet készülni rendesen, csak szorgalom kérdése.

2015. júl. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
11%
Igen, sajnos. Én teljesen hülye vagyok mégis csomó 4-esem meg 5-ösöm volt érettségin és az egyetemet is elvégeztem 4.2-es átlaggal végig szóval...
2015. júl. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindegyikből közepes vagy, akkor mitől lennél hülye?

Csak azért mert nem vagy Szász Marci, még messze nem azt jelenti hogy semmihez se értesz.

2015. júl. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én is az voltam (kivéve a törit és az irodalmat ami 4-es)


az érettségimben nem volt már 3-mas

matek 75 magyar 84 töri 84 német 68 kémia 74

és még fel is vettek...

2015. júl. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Nem, nem vagy hülye, te közepes vagy.

Félni meg egy stabil közepessel nincs mitől.

2015. júl. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te nem hülye vagy, hanem rossz a hozzáállásod! Meg hihetőleg az önértékelésed is! Kicsit "gyúrni" kéne, rákészülni, sztem simán javíthatsz. Nem félni kell, nem olyan nagy ügy :), hanem rákészülni. Kérj tanácsot a tanáraidtól például!
2015. júl. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!