Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Általános orvos szak nyári...

Általános orvos szak nyári ápolástani kórházi gyakorlatára kell majd fonendoszkóp vagy sztetoszkóp?

Figyelt kérdés

2015. júl. 17. 09:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Úgy bírom, amikor valakit még fel sem vettek de már ilyeneken izgul...
2015. júl. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Most ezt bebuktad, mert engem már felvettek, csak második év után csinálom majd meg a gyakorlatot. Ha nem tetszik vmi, nem kell válaszolni!!
2015. júl. 17. 09:39
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Az ember azt hinné, egy orvostanhallgató van annyira értelmes, hogy ezt a csoporttársaitól, meg az illetékesektől kérdezi, nem a laikus gyakorizóktól...
2015. júl. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Csoporttársaimmal együtt másodév után megyünk majd. Itt is van elég sok orvostanhallgató, nem laikusoktól kérdeztem. Amúgy meg nem vitázom nálam alacsonyabb rendűekkel. ;) Feltettem egy kérdést és egyből megy a támadás, piszkálódás, pedig egyáltalán nem kötelező válaszolni.
2015. júl. 17. 10:33
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
Csak mondanám, hogy a te felfogásod szerint én vagyok a magasabb rendű... És csakazért sem fogom megmondani, kellett-e fonendoszkóp.
2015. júl. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
A felfogásod miatt lesznek még problémáid, remélem, soha nem kerülünk össze, mint kollégák, mert az arcod már most túl nagy a tudásodhoz képest.
2015. júl. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%
kulcsszavak közt felvételi, továbbtanulás... aha.
2015. júl. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Jaj, most aztán tele sírom a párnámat, mert nem mondtad meg. A kulcsszavak semmit nem jelentenek. Gondoltam, így nagyobb valószínűséggel kapok választ a kérdésemre, mert sok orvostanhallgatónak, úgy mint nekem is, be vannak ezek állítva. Nem vitázom, alacsonyabb rendűekkel, már mondtam, szóval lehet írogatni, ezután nem fogok válaszolni. Nem én kezdtem az egészet, csak azért mert feltettem egy kérdést, egyből jött a válasz, hogy még fel sem vettek és már ilyenekkel foglalkozom, holott, másodév után fogom megcsinálni.
2015. júl. 17. 11:00
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

Jézusom bakker. Miért van az, hogy lassan elszégyellem magam, hogy orvosit végeztem, mert az itteni hallgatók akkora felfújt hólyagok, hogy nem szeretném, ha egy lapon említene velük bárki is?

Minden kérdésnél csak a mocskolódás meg a fellengzés megy, hihetetlen.


Kérdező: Én csak harmadévben vettem fonit, amikor már belgyógyászat gyakszira kellett. Az ápolástan gyakon, ha valamihez kellett (pl. vérnyomásmérés), akkor úgy is volt ott az osztályon, azt használtam.


De ha már van, akkor persze, vidd el. Ha olyan kórházba mész, ahol normálisak a dokik, akkor biztosan mutatnak egy két érdekes dolgot, és azzal is gyakorolsz.

2015. júl. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

Először is: nem kell fonendoszkóp ápolástanra.


Másodszor: mi az, hogy nálad alacsonyabb rendű valaki? Ne haragudj, de a tojáshéj még ott van a fenekeden. Attól, hogy elvégezted az első évet, még nem sokat tettél le az asztalra, viszont ez a hangnem, beképzeltség később sem elfogadható, még egy orvos sem engedheti meg magának. A jobbak nem is teszik, ezt elárulom.

2015. júl. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!