Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Semmelweis Rezső illetve...

A Semmelweis Rezső illetve Tömő kollégiumáról tudnátok képeket mutatni a szobákról?

Figyelt kérdés

2015. júl. 20. 15:44
 1/3 anonim válasza:

Tömőről tudok nyilatkozni.

Amióta utoljára ott jártam, akkor még négyágyasak voltak a szobák, mára viszont minden szobából kivettek egy-egy ágyat. Szerintem a szobákban hárman kényelmesen el lehet férni, inkább három főnek van kitalálva, mint négynek. Mi is csak hárman voltunk.

Ahogy belépsz egyből jobbra és balra lesznek a szekrények (polcos és vállfás is), illetve nálunk bal oldalt volt a csap + tükör is. Ez a rész teszi ki a szoba egy negyedét. Utána ahogy továbblépsz a szoba közepe felé szemben végig ablak, előtte pedig végig íróasztalsor, illetve ezekhez székek. A mi szobánkban volt mikró és hűtő is (úgy tudom, hogy hűtő mindegyik szobához jár) ez rögtön az íróasztalok előtt az egyik sarokban. Ahogy sétálsz az ablak felé két oldalt volt a két - két ágy, illetve felette végig kétszintes polc.

Szerintem a szoba mérete úgy 4mx7m, viszont a falak papírvékonyak.

Képem sajnos nincs.

2015. júl. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Tudom hogy mindenki elfogult a saját kolijával kapcsolatban de te a közösségi életet hogy hallottad hol a jobb? Rezső csak a jobb környék miatt vonzana. Esetleg még ha a konditerem közti különbségről tudsz valamit, azt is megköszönném.
2015. júl. 20. 18:34
 3/3 anonim válasza:
Ezekre a kérdésekre nem tudok válaszolni, én külsős voltam.
2015. júl. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!