Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ponthatárhúzás...

Szerintetek ponthatárhúzás előtt pár nappal szivároghat ki valami hír a ponthatárokról? Mert hallottam ilyenről, hogy valaki már tudja bizonyos szak ponthatárát, mert már hétvégén feldolgozták az eredményeket.

Figyelt kérdés

2015. júl. 21. 10:57
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Az algoritmus csak csütörtökön fut majd... Szóval aki tudja, az szórakozik veled.
2015. júl. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
...tegnap éjfélkor még nem volt feldolgozva pár dokumentumom...
2015. júl. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már teljesen elkeseredtem. :// Nem úgy tűnt mintha szórakozott volna, elvileg a rokona ismerőse az Oktatási Hivatalnál van és onnan tudja
2015. júl. 21. 11:30
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, valakinek a rokonának ismerősének másodunokatestvérének a sógora mindig dolgozik az OH-nál, NAV-nál stb-stb...

Ne legyél ennyire naiv! És különben is, ha így lenne, mit számítana az a pár nap? Attól ugyanúgy bekerülsz/nem kerülsz be.

2015. júl. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
kamu, mivel még most dolgozzak valakinek a papirjait... 23.an este lesz erdemeny, ne higyj senkinek.
2015. júl. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért nem 19:59-kor húzzák meg a ponthatárokat, már aznap korábban is meglesz, viszont maximum a dékánok tudhatják hamarabb.
2015. júl. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de ha megfigyelted az én kérdésem arra irányult, hogy elképzelhető-e, hogy már hétvégén megtörtén a rangsorolás és a ponthatár megállapítása
2015. júl. 21. 17:40
 8/10 A kérdező kommentje:
*megtörtént
2015. júl. 21. 17:40
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan, mint a lottó sorsolás, nem az utolsó pillanatban csinálják, legkésőbb aznap délelőtt már megvannak az eredmények, de szerintem inkább hamarabb.


Személyes ismerősöm már délelőtt tudta, hogy felvették e orvosira vagy nem, de ha van türelmetek visszakeresni, ide gyakorikérdésekre is ki szokták írni, főleg az orvosira a ponthatárokat, azok akik közel vannak a tűzhöz.

2015. júl. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne idegeskedj előre! Próbálj lazítani! Van olyan topic, ahova beírt valaki egy konkrét számot, elképzelhető, hogy azért, mert azt várta, felkavarja az állóvizet ezen a szép nyári délutánon, s majd mindenki ugrik, hogy "honnan tudoooood?". :) Majd meglátjuk, valóban jól mondta-e, vagy sem. Számomra kedvező volna az általa említett pontszám, de igyekszem türelmesnek maradni.

Akárhogy lesz, sok sikert kívánok neked, kedves kérdező!

2015. júl. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!