Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudom hogy tanár függő de...

Tudom hogy tanár függő de nagyjából mikor szokták elmondani a szóbeli tétel címeket érettségi előtt?

Figyelt kérdés
Már az év eleje felé szokás, vagy csak április környékén?
2015. júl. 21. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk már télen mondták a magyart, de tényleg tanarfuggo, mert valamelyiket kb egy hónappal erettsegi előtt tudtam meg. Az volt a választott, de a tanár is olyan volt, hogy semmilyen.. szóval ha normálisnak a tanaraid, akkor hamar el fogják mondani és segítenek mindenben:)
2015. júl. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van aki már első héten, van aki novemberben, van aki árcius végén mondja meg. Szóval, szerintem kérdezd meg a volt végzősöket, ők biztos megmondják, hogy XY tanár mikor adta ki őket. :)
2015. júl. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mr.The Colonel ***** válasza:
Én gimis voltam. Nekünk 10 év végén el lett mondva, 11-ben megkaptuk kidolgozva őket, + feleltünk belőlük, 12-ben pedig átnéztük őket együtt, és feleltünk belőle. :-D Kemény volt a tanárunk, de mindenkinek nagyon jó lett a szóbelije, mert annyit szivatott minket, hogy akaratlanul is megtanulta az is, aki egyszer sem. Bár addig pár egyest kapott. :-D
2015. júl. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

minden tanárnak úgy kéne csinálnia amit a 3-as válaszoló írt!

főleg az irodalomra igaz ez, mert a leadott tananyag 90%-a használhatatlan, mert írásbeli elemzés + szövegértés, a szóbeli meg a tételsor...

nyelvből mi nem kaptunk tételsort, törit meg magyart valamikor utolsó év ősszel. a választottat mi is pár hónappal érettségi előtt kaptuk meg, amit nem is volt idő kidolgozni...

2015. júl. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!