Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem értem el a 280-as...

Ha nem értem el a 280-as ponthatárt, de marad hely a szakon akkor ott lejjebb viszik addig, amíg meg nem lesz a létszám? Illetve ha bejelöltem a költségtérítésest, akkor se vesznek fel 280 pont alatt?

Figyelt kérdés

2015. júl. 21. 22:57
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Nem akarok vitatkozni végül is már mindegy, nem vettek fel. Mint írtam az OKJ-t azért tettem le, hogy a plusz ponttal bekerüljek, bent lettem volna és elkeseredtem mikor megtudtam, hogy ponthatár alá nem fognak menni még akkor se hogyha üresen maradnak a helyek. Ennyire voltam kíváncsi köszönöm a válaszokat!
2015. júl. 22. 10:25
 22/40 anonim válasza:
47%
Hova vigyék lejjebb a 280 pontot? Nevetségesen könnyű elérni. :)
2015. júl. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogyha van emelt szintű érettségid, akkor azt a második érettségit, amit beleszámítanak a pontokba miért nem tudod jobban megírni?
2015. júl. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy hogyan, de olyan rohadt nehéz volt az idei emelt informatika, hogy képtelen voltam normálisan megírni.


Nem volt nehéz eddig sose, most a programozás rész kegyetlen volt, a tanárom is kiakadt, ő se tudta feldolgozni sokszor a kérdést. 1 óra alatt talán még ő se csinálta volna meg, márpedig sokszor nincs rá több idő.

2015. júl. 22. 11:17
 25/40 A kérdező kommentje:
Nézzétek meg mondjuk Debrecen-Info kar 2013-as ponthatárait és rájöttök, hogy 280 nem olyan szar...nekem most 274 van.
2015. júl. 22. 11:29
 26/40 A kérdező kommentje:
Ha folyamatosan csökken a jelentkezők száma az egyetemre akkor, hogy a pokolba töltenék már be 280-as ponthatárral a szakokat??? Nézzétek meg még a a Szegedi Mérnöki kart 2013. Oda is felvennének most...
2015. júl. 22. 11:32
 27/40 anonim ***** válasza:
83%

Nade könyörgöm, az idei pontjaidat ne hasonlítsd már össze a korábbi évek felvételi ponthatáraival!

Ha nem tűnt volna fel (de ezt hosszan írtam is): mindig máshogy számolnak!

Írtam már: nekem 140 pontom volt tiszta kitűnővel és két felsőfokú nyelvvizsgával, mert akkor így számoltak! Most a 140 pont nevetségesen alacsonynak tűnik, de akkor más volt a rendszer.

Te a körtét hasonlítod össze az almával, így semmire sem jutsz.

2015. júl. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
64%

Mar ne haragudj mi az hogy a 280 nem olyan rossz amikor van 400 pont feletti szak is es arra is bejutnak?

Nem tudom hol élsz te vagy mit gondolsz de neked egyáltalán nem való az egyetem. Az érettségizők 90%-a képes megcsinalni a 280-at

Írd mar le az érettségi érem

Élményeidet

2015. júl. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
Szóval az eredményeidet
2015. júl. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:

2013-ba is ugyan ilyen pontszámítás volt. Nehogy már pontok alapján határozzátok meg egy ember tudását.

Emelt informatikából úgy mentem érettségizni, hogy sima 80%-90% lesz mivel az előzőket meg tudtam csinálni, tanár is látta, értékelte.


Egy feldat döntötte el, hogy nem vesznek fel...55%-ot értem el emelt informatikán. Ennyit jelentett...visszajelzések alapján(nem anyukámtól) egyáltalán nem vagyok rossz a programozásban, egyszerűen abban a pillanatban nem ugrott be semmi. Ha sikerül legalább 80%-ot elérnem akkor bőven 300 pont felett lennék.


Pechem volt, nem vitatkozom, attól nem leszek előrébb.

2015. júl. 22. 12:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!