Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Facebookon szokás már ilyenkor...

Facebookon szokás már ilyenkor feltüntetni, hogy hol folytatják a diákok a tanulmányaikat?

Figyelt kérdés

Láttam, hogy már rengetegen kirakták, de nem tudom, hogy csak vagánykodnak, vagy ilyenkor már tényleg szokás átírni. Nem csak szeptembertől kellene?


Bocsánat, ha nagyon buta kérdés... :)


2015. júl. 24. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem sokan büszkélkednek vele és azt hiszem azért jogosan, mégis elérték hogy felvegyék őket ami nem kis szó :) Viszont én pl megvárom hogy beiratkozzak és csak azután rakom fel hogy hova járok, mindenki akkor tedzi ezt közzé amikor kedve tartja :)
2015. júl. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%

Én lehet, hogy még szeptemberben sem fogom. Majd első félév után.

Szerintem ciki még most kitenni, mert lehet, hogy az első vizsgaidőszak után azt mondják, hogy ők ezt nem folytatják, de azért fent hagyják az adatlapjukon, had lássa mindenki milyen okos ember...

Ez csak az én véleményem, lehet, hogy más nem így gondolja.

19/L

2015. júl. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Szokás, jogosan büszkék rá.


L20

2015. júl. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Nyugodtan ki lehet írni, végül is oda fog járni az ember. Semmi ciki nincs benne.
2015. júl. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

A lányom mindig azt mondta, nem fogja kiírni... aztán tegnap, ahogy sorban jelentek meg a barátok kiírásai, rájött, hogy nagyon jó, hogy őszintén vele örülnek, és kiírta.


Én semmi rosszat nem látok benne, gratulálok is sorban a szülőknek.

LEgyetek büszkék arra, amit elértetek, sok sikert!

2015. júl. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van, aki kiírja, van, aki nem. Én a beiratkozás után kiírom, hova fogok járni, bár az üzenőfalon már megosztottam, hiszen sokan érdeklődtek korábban, nehéz lenbe mindenkinek smst írni vagy emailt. :) Mesterképzésnél meg már nem nagyon gondolja meg magát az ember, főleg, ha már BA- n is benne volt a szakmában.
2015. júl. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én kiírtam.nem látok benne semmi vagánykodást. ide szerettem volna már menni egy ideje,osztálytársaim is tudták.akivel nem vagyok napi kapcsolatban, az is látta, hogy elértem a célom. én is láttam másoknál. szerintem nem gáz,de nyilván nem tervezem abba hagyni fél év után, akk ki se írom
2015. júl. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!